Invictus Games Vancouver Whistler 2025 presented by ATCO and Boeing 8-16 лютого 2025 року

ПРО НАС

Edit Content

Ми шукаємо волонтерів у Дюссельдорфі

Друзі, потрібна допомога!

Ми шукаємо волонтерів, які готові допомагати збірній України на цьогорічних міжнародних змаганнях Invictus Games 2023, що пройдуть у Дюссельдорфі з 9 по 16 вересня.

Якщо це ви, або ви знаєте таких людей, зголосіться, будь ласка!

Ми шукаємо:

Фотографів для фотодокументації участі нашої збірної у змаганнях Invictus Games у Дюссельдорфі. Фото будуть опубліковані в соціальних мережах та на офіційному Flickr-каналі збірної https://www.flickr.com/photos/invictusgamesteamukraine/ з вказанням авторства фото.

Відеографів, які готові з 8 по 16 вересня знімати та монтувати відео зі змагань української збірної. Дуже бажано, щоб волонтер знімав та монтував відео зі змагань. Але якщо ви тільки знімаєте або монтуєте, то ми також просимо зв’язатися з нами. Якщо ви вправні у створенні коротких відео для соціальних мереж – будь ласка, зв’яжіться з нами.

Людей зі знанням англійської або німецької, які зможуть виконувати функцію перекладачів для учасників збірної та їх рідних

Людей, які зможуть провести екскурсії для учасників збірної та їх рідних по Дюссельдорфу та інших містах Німеччини.

Також просимо зв’язатися з нами тих, хто готовий допомогти нам із транспортуванням збірної та їхніх родин на екскурсії та зустрічі.

Якщо ви зацікавились і маєте можливість з 8 по 16 вересня (увесь період, або якийсь з днів) виділити час для підтримки українських ветеранів – просимо вас:

  • Заповнити форму http://surl.li/iyudh
  • або зв’язатися з пресофіцеркою національного Організаційного комітету Invictus Games Світланою Судак: s.sudak@stratcomua.org

Будемо вдячні за репости

 

 

 

Прокрутити вгору