Invictus Games Vancouver Whistler 2025 presented by ATCO and Boeing 8-16 лютого 2025 року

ПРО НАС

Edit Content

Розпочинаємо акредитацію журналістів на національний відбір Ігри Нескорених!

Цьогоріч у національних змаганнях Ігри Нескорених візьме участь рекордна кількість учасників – 415 військових і ветеранів, які отримали травми, поранення чи захворіли, виконуючи бойові завдання на фронті. Згодом 35 учасників будуть відібрані комісією до національної збірної, котра представить Україну на міжнародному заході Ігри Нескорених у Канаді 2025.

ВАЖЛИВО! Задля безпеки ми змушені ввести обмеження (ембарго) на поширення інформації під час змагань. 

Тобто, умовою акредитації є згода всіх представників ЗМІ та окремих журналістів (фрілансерів) дотримуватися умов ембарго: 

 Безперешкодно збирати інформацію на заході.

 Не розповсюджувати її протягом змагань.

 Вільно оприлюднювати контент (у будь-якій формі) лише після змагань.

Це стосується розповсюдження фото-, відео-, аудіо контенту та тексту, які можуть розкривати час, місце чи учасників відбіркових змагань. Просимо узгодити з організаторами змагань будь-який контент, пов’язаний з відбором, який ви плануєте поширити протягом одного дня після церемонії закриття змагань.

Акредитованим журналістам, які погоджуються на співпрацю за умовами ембарго, ми персонально надішлемо всю необхідну інформацію та програму змагань.

Акредитовані ЗМІ матимуть можливість брати інтерв’ю в учасників змагань, офіційних осіб, організаторів змагань та друзів і рідних учасників, на офіційних заходах відкриття і закриття змагань, на всіх локаціях протягом змагальних днів.

Заповніть, будь ласка, форму на акредитацію: https://docs.google.com/forms/d/1YosLUiY9gjQA8HmGSVOE4LU5mQa2S8ryv7GqMk7qNZ8/edit

Дедлайн подачі заявок на акредитацію: 29 травня, 19:00

До зустрічі на змаганнях!

 

Прокрутити вгору